fbpx

Drodzy Przyjaciele i Uczniowie Fabryki Narciarzy,

Ostatni sezon dla miłośników białego szaleństwa był postawiony na głowie. Ciągłe zakazy, nakazy i ograniczenia spowodowały, że zorganizowaliśmy dla Was tylko dwa szkolenia w Szwajcarii. Mamy nadzieję, że tak jak my tęsknicie za śniegiem i górami, za podnoszeniem umiejętności narciarskich pod okiem naszych Nauczycieli 🙂 Oni też bardzo tęsknią za Wami.
Ten list do Was miał być podziękowaniem za krótki sezon i zaproszeniem na kolejny, miejmy nadzieję już NORMALNY :). Zwykle Majówkowy Camp był naszym ostatnim.
Ale czy pisałem już, że wszystko w tym sezonie jest postawione na głowie?
Pogoda jest dalej zimowa, Austriacy postanowili przedłużyć sezon na „naszym” lodowcu do 6 czerwca i co najważniejsze otwierają się 19 maja na turystykę zagraniczną :).
Nie bylibyśmy Fabryką Narciarzy, gdybyśmy z tej możliwości dla Nas i dla Was nie skorzystali 🙂
Zatem by nie pozostała w Nas tylko tęsknota za pięknem gór i białym szaleństwem zapraszamy na Campy szkoleniowe w dwóch terminach:
22.05-29.05.21 i 29.05 – 05.06.21 na naszym ulubionym lodowcu Pitztal z Waszymi mam nadzieję ulubionymi nauczycielami 🙂
Wszystkie informacje i szczegóły na zapytanie.
Zgłaszajcie w jakim terminie chcielibyście pojechać. Do 10.05 czekamy na zgłoszenia chętnych na szkolenie od 22.05 natomiast do 17.05 na deklaracje dotyczące szkolenia od 29.05. Oczywiście jeżeli chcecie z nami wyjechać ale jeszcze nie wiecie dokładnie w którym terminie, również prosimy o informację.

W imieniu wszystkich tęskniących nauczycieli FN,
Piotr

 


© 2010-2016 Fabryka Narciarzy, projekt i wykonanie SNOWDOG.