fbpx

Szanowni Państwo,

Zbliża się sezon narciarski. Każdy z nas zaciera już ręce i szykuje sprzęt na tzw. wyjazd na narty. Narciarstwo staje się coraz bardziej popularnym i lubianym sportem oraz sposobem spędzania wolnego czasu. Nie zapominajmy jednak, że jest to sport urazowy. Dlatego też coraz więcej z nas docenia trening przed nartami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów jak również myśląc o profilaktyce, rozpoczęliśmy w Klinice Ruchu autorski program na temat przygotowania do sezonu narciarskiego.

Klinika Ruchu zaprasza Państwa na Dzień Otwarty pt. „Przygotowanie do nart”. W czasie tegoż spotkania nie tylko opowiemy Państwu o tym, jak się przygotowywać, ale i pokażemy oraz przećwiczymy z Państwem podstawowe  zestawy ćwiczeń, które można będzie wykonywać samodzielnie lub pod okiem doświadczonego instruktora. 

PROGRAM DNIA OTWARTEGO „PRZYGOTOWANIE DO NART”:

 1. WPROWADZENIE, PO CO SIĘ PRZYGOTOWYWAĆ- FAKTY I MITY.
  Andrzej Kępczyński 40 min
 1. DOBÓR SPRZĘTU DO UMIEJĘTNOŚCI, PRZEBYTYCH KONTUZJI, BUDOWY CIAŁA
  PREZENTACJA,  POKAZ, KONSULTACJE INDYWIDUALNE
  Łukasz Suska 40 min. 
 1. PRZYGOTOWANIE PT. „NA OSTATNIĄ CHWILĘ”, REALNIE NAJCZĘSTSZE, KONKRETNIE DO ZJAZDÓW NA NARTACH LUB SNOWBOARDZIE
  Marek Podlasiński teoria- 30 min, ćwiczenia 30 min  
 1. PRZYGOTOWANIE OGÓLNOKONDYCYJNE- PROFILAKTYKA. IM DŁUŻSZY OKRES PRZYGOTOWAŃ, TYM LEPIEJ.
  Łukasz Krzyżak wykład- 30 min., ćwiczenia-30 min

Zapraszamy Państwa do Kliniki Ruchu w dniu 18 października 2008r (sobota). Początek spotkania o godzinie 12.00. Prosimy o zabranie ze sobą obuwia do ćwiczeń (ew. skarpet).

Bliższe informacje pod numerami telefonów: 022 -848 22 51 lub kom. 601 353 444. Zachęcamy też do odwiedzenia naszej strony internetowej www.klinikaruchu.pl.

Do zobaczenia!

 


© 2010-2016 Fabryka Narciarzy, projekt i wykonanie SNOWDOG.